Sestdien Biķernieku trasē startēs “ENEOS OIL 6H izturības sacīkstes”
Biķernieku trasē, 20. un 21. augustā, Baltijas autošosejas festivāla „Riga Summer Race” ietvaros norisināsies vēl nebijušas “ENEOS Oil 6H izturības sacensības”, kurām dalību pieteikušas 22 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Zviedrijas.
Par godu festivāla „Riga Summer Race” 5 gadu jubilejai ierasto 4 stundu vietā komandas piedalīsies 6 stundu izturības braucienā. Starts “ENEOS OIL 6H izturības sacensībām” paredzēts festivāla pirmajā dienā, 20. augustā, plkst. 14:00 un ilgs līdz pat plkst. 20:00, kad uzzināsim visizturīgāko un veiksmīgāko komandu.
Šobrīd izturības braucienam pieteikušās 22 komandas, viņu vidū arī četras latviešu komandas, tajā skaitā „Zvaigzne Motorsport”, kas sezonu iesākusi ar lielām ambīcijām un arī šajā posmā cīnīsies par uzvaru. Tāpat uz augstiem rezultātiem pretendē “Flash Racing” komanda. Pirmo reizi šajā posmā savu dalību izturības sacensībās pieteikusi arī latviešu „Bruno Racing Team”, un tāpat kā citus gadus uz starta stāsies arī “AlfaClub racing” komanda.
Pēc aizvadītajiem sezonas posmiem visu klašu kopvērtējumā pirmās trīs vietas ieņem lietuviešu pārstāvētās komandas. Pirmo vietu šobrīd ieņem „RIMO” komanda (Diesel), otrajā pozīcijā atrodas „Lexus Team LT” (GT) un trešajā vietā ir „Carre &MVP by Algirdai” (X1), kas arī šajā posmā aizstāvēs savas līdz šim iegūtās pozīcijas. Intrigu par uzvaru sešu stundu sacīkstēs sagādās arī “4RACE” komanda no Lietuvas ar “Porsche 911 GT3” automašīnu.
Divu dienu garumā „Riga Summer Race” ietvaros Biķerniekos redzēsim arī „Baltic Touring Cars”, „Kumho Challenge” klases braucējus, kā arī Igaunijas čempionāta “BMW 325” klases automašīnas. Tiks noskaidroti arī „Legend Cars” kausa ieguvēji un būs iespēja vērot unikālu vēsturisko automašīnu VAZ un VOLGA izturības braucienu.

Foto: Publicitātes attēls


LASI VĒL
- Tuvākajos gados elektroenerģijas patēriņš Latvijā tikai pieaugs (+ VIDEO)
- ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO)
- Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
