Vai un kā tiks apturēts Rūdolfs Bogens
		LAF Folkreisa Vasaras kausa ceturtais posms sestdien norisināsies sporta kompleksā Mūsa. Turpat arī treniņsacīkste salonautmašīnu krosa klasei, kā arī Latvijas bērnu čempionāta posms Beta bagiju klasē. Folkreisa lielais jautājums - vai līderim Rūdolfam Bogenam ļaus uzvarēt ceturtajā sacīkstē pēc kārtas un, kādas būs metodes, lai cēsinieku apturētu?
Rūdolfs Bogens (Cēsis, Autosporta Nākotne) aizvadījis perfektus iepriekšējos posmus Popē, Vecpilī un Brenguļos, neciešot zaudējumus ne tikai A finālos, bet pat kvalifikācijās. Sportists, kurš pērn vēl juniora vecumā (folkreisā - 21 gads) debitēja sacīkstēs, šobrīd kļuvis par neapstrīdamu līderi.
Mūsas trase ir ātra, tāpēc Bogenam kā lieliskas tehnikas gatavotājam ir visas izredzes turpināt panākumu sēriju. Lai gan konkurence, kā ierasts, būsmilzīga (30 pieteikumu), kuluāros runā par citiem veidiem, kā Rūdolfu apturēt. Pastāv iespēja, ka tiks iedarbināts folkreisa noteikumos paredzētais automašīnu pirkšanas process un līdera spēcīgā tehnika tiks iegādāta par fiksēto samaksu - 950 eiro. Šāds pavērsiens gan neapturētu centienus pēc ceturtās uzvaras, jo potenciālie pircēji pie mašīnas tiktu tikai pēc aizvadītas sacīkstes.
Kā ierasts, kolektīvs, kas varētu apturēt Bogenu, ir visai plašs, turklāt ar spēcīgiem papildinājumiem. Klasiskie favorīti - Renārs Ēķis, Raivis Riekstiņš, Mārtiņš Starks, Artūrs Bāriņš, Rihards Dainis, Sandis Džeriņš.
Tomēr cīņai pievienojas savulaik pirmās folkreisa uzvaras guvušais Juris Sirko, atgriežas pērn vienīgo folkreisa sacīksti aizvadījušais un uzvarējušais Edijs Sloka un citi...
Uz sacīksti pieaicināta ar autokrosa klase - iespēju trenēties nedēļu pirms Latvijas čempionāta posma Priekulē izmantos 1600 klases braucēji Mareks Tauriņš, Andis Kļava un Jānis Pūga, bet regulāri Mūsā kausa izcīņās spēkošanos aizvada arī Intars Krēvics.
Latvijas bērnu Beta bagiju čempionātā sestdien tiks aizvadīta piektā sacīkste. Pirms šī posma pārliecinošs līderis ir liepājnieks Daniels Špaks, kurš posmos guvis trīs uzvaras un vienu otro vietu. Arī šajā vērtējumā konkurentiem ir izteikta vēlme līderi apturēt!
LASI VĒL
- Redzi un esi redzams. Kā uzlabot auto standarta gaismas? (+ VIDEO)
 - BMW riskanti apdzen, Seat bremzē un saslīd (+ VIDEO)
 - Izmēģinām Latvijas Gada auto 2026 pretendentus 4x4 testā - to spēju braukt ne tikai pilsētas apvidū (+ VIDEO)
 - Vai Eiropa pamazām atkāpjas no Zaļā kursa? (+ VIDEO)
 - Ik gadu pieaug transportlīdzekļos iebūvēto eZvanu skaits; tostarp arī nepamatotu (+ VIDEO)
 - Kruzaks? AUDI Q5? Dacia vai Subaru? Kurš no 5 auto uzvarēs nominācijā "4x4 bezceļu auto 2026"? (+ VIDEO)
 - Bijušais Stellantis boss nosauc autobūves uzņēmumus, kas izdzīvos nākamajos 10 -15 gados (+ VIDEO)
 - Jānis Rapa (TET transporta daļa) dalās pieredzē par jaunākajiem auto Latvijā un Ķīnas auto pieaugumu (+ VIDEO)
 - Kad beidzot pašvaldības un Latvijas valsts ceļi sāks cienīt savu darbu apmaksātājus - autovadītājus? (+ VIDEO)
 - Ko Jūrmalā neiznīcināja vētra, to tagad iznīcina vētras seku sakopēji (+ VIDEO)
 
