Cupra Formentor ar bateriju? Braucam ar karstāko plug-in hibrīdu VW grupā!(+VIDEO)
Foto:
TV Autoziņas speciāli iAuto | 23.09.2024
Cupra Formentor e-Hybrid lādējamais hibrīds izceļas pat uz citu, jaudīgāku Formentor fona. Atjauninātajā Formentor versijā e-Hybrid saņēmis VZ komplektāciju, kas līdzinās 333 ZS pilnpiedziņas modeļa aprīkojumam.
PHEV versija bija arī iepriekšējam Formentor, taču jaunā modeļa parametri ir nesalīdzināmi labāki - 1,5 l dzinējs 1,4 l vietā, 272 ZS jauda un elektriskais nobraukums virs 100 km. Tiesa gan, Volkswagen grupas izstrādātā spēka iekārta neparedz visu riteņu piedziņu. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
- Ar speciāli noslogotiem kravas auto veic slogošanas pārbaudes uz Kundziņsalas pārvada (+ VIDEO)
