TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Braucam ar modernizēto Škoda Octavia (+ VIDEO)
Foto:
TV Autoziņas speciāli iAuto | 23.08.2024
Škoda Octavia atjauninātā versija iekārtota tā, lai turētu līdzi pavisam jauniem modeļiem kā Kodiaq un Superb. Tāpat kā līdz šim, Octavia būs pieejama liftbeka un Combi versijās.
Octavia universālis atkarībā no komplektācijas ir aptuveni 1000 eiro dārgāks par liftbeku. Modernizācijas nestās izmaiņas abās virsbūvēs gan ir līdzīgas - LED gaismas, jauni bamperi un papildināts vadītāja asistentu klāsts. Precīzāks ceļazīmju nolasītājs, jauna avārijas bremzēšanas sistēma un paredzošs ātruma ierobežotājs ir tikai daži no braucēja uzraudzības jaunpienācējiem. Bet kas jauns zem Octavia motorpārsega? Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Esiet uzmanīgi, līdz ar tumšo laiku pieaug iespēja sastapt uz ceļa meža zvērus, bīstamākais ir alnis (+ VIDEO)
- 1000 zirgspēki plosās BMW rūpnīcā Minhenē (+ VIDEO)
- Kā darbojas rokas instrumentu mūža garantija? (+ VIDEO)
- Par ko sodīja 60 autovadītājus? -kāpēc pašvaldības dienesti nevar vienoties, kāda ir zīmes "Apstāties un stāvēt aizliegts" nozīme? (+ VIDEO)
- Austrumi satiek Rietumus. Spēkratu dažādība auto orientēšanās dienā (+ VIDEO)
- Terehovas robežšķērsošanas punktā elektroniskajā rindā gaida vidēji 1200 automašīnu (+ VIDEO)
- Bīstams satiksmei? - pensionārs brauc pretēji virzienam un uzkaras uz nomales (+ VIDEO)
- Komforta paraugs. Pirmais brauciens ar jauno Citroen C5 Aircross (+ VIDEO)
- Kā tālbraucēji pierod pie jaunās kārtības uz Latvijas austrumu robežas? (+ VIDEO)
- Liepājā policija veic satiksmes uzraudzību ar drona palīdzību (+ VIDEO)
