TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Hyundai i30 N palielina apgriezienus (+VIDEO)
Foto:
TV Autoziņas speciāli iAuto | 28.06.2021
Agrāk Hyundai i30 N varēja dabūt tikai ar manuālo kārbu. Tagad varam braukt ar divsajūgu pārnesumkārbu, turklāt vēl kādu!
Hyundai transmisiju nodaļas izstrādātajai pārnesumkārbai ir astoņi pārnesumi un divi eļļas sūkņi. Bez tam, ja pamatmodelim Hyundai i30 modernizācija atnesusi galvenokārt kosmētiskus uzlabojumus un plašāku multimēdiju sistēmu, tad N saimē izmaiņas sasniegušas arī pašu svarīgāko - jaudu. Ja iepriekš i30 N divu litru turbodzinējam bija divas jaudas pakāpes, mūsu tirgū tagad atstāta tikai viena, turklāt vēl augstāka nekā iepriekš - 280 zirgspēki. Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.

LASI VĒL
- 1000 zirgspēki plosās BMW rūpnīcā Minhenē (+ VIDEO)
- Kā darbojas rokas instrumentu mūža garantija? (+ VIDEO)
- Par ko sodīja 60 autovadītājus? -kāpēc pašvaldības dienesti nevar vienoties, kāda ir zīmes "Apstāties un stāvēt aizliegts" nozīme? (+ VIDEO)
- Austrumi satiek Rietumus. Spēkratu dažādība auto orientēšanās dienā (+ VIDEO)
- Terehovas robežšķērsošanas punktā elektroniskajā rindā gaida vidēji 1200 automašīnu (+ VIDEO)
- Bīstams satiksmei? - pensionārs brauc pretēji virzienam un uzkaras uz nomales (+ VIDEO)
- Komforta paraugs. Pirmais brauciens ar jauno Citroen C5 Aircross (+ VIDEO)
- Kā tālbraucēji pierod pie jaunās kārtības uz Latvijas austrumu robežas? (+ VIDEO)
- Liepājā policija veic satiksmes uzraudzību ar drona palīdzību (+ VIDEO)
- Tauta ziņo: krustojums pie Sēlijas ciema ir satiksmei nedrošs (+ VIDEO)
