LVC kopā ar riteņbraucējiem uzsāks izglītojošo kampaņu “Mums visiem ir pa ceļam!”
Pirmdien, 30.05. plkst. 14.00 VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) telpās Gogoļa ielā 3, Rīgā, notiks preses konference, kurā stāstīs par LVC un Latvijas Riteņbraucēju apvienības kopīgi rīkoto izglītojošo kampaņu par drošu veloinfrastruktūru “Mums visiem ir pa ceļam!”.
Preses konferencē piedalīsies LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks, LVC ceļu būvinženieris Aigars Šarpņickis, kurš vadīja jaunā valsts standarta “Velosatiksme” izstrādi, projektētājs Elmārs Daniševskis, kā arī citi velobraucēji un inženieri.
Kā zināms LVC vadībā ir tapis jaunais valsts standarts “Velosatiksme”, kurā ir apkopoti pasaules labākās prakses piemēri un vadlīnijas labas velosatiksmes plānošanai un projektēšanai. Standarts ir domāts, lai palīdzētu pasūtītājiem, projektētājiem, pilsētplānotājiem, arhitektiem un satiksmes plānotājiem izstrādāt labus, kvalitatīvus projektus ērtai un drošai velosatiksmei. LVC, pasūtot projektu ceļam vai veloceļam, nepieciešamības gadījumā nosaka prasību ievērot attiecīgo standartu.
Preses konferences dalībnieki arī dosies izbraukumā pa Rīgas ielām Gogoļa ielas apkārtnē, lai apsekotu veloinfrastruktūru klātienē.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
- Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO)
- Izstāde kā motosezonas atklāšana. Ko jaunu skatīsim Outdoor 2026 Ķīpsalā? (+ VIDEO)
- Jēkabpilieši apšauba degvielas cenu kāpuma pamatotību (+ VIDEO)
- Pirmais brauciens ar elektrisko Can-Am kvadraciklu Čehijā (+ VIDEO)
- Vai degvielas cenu kāpums ietekmē braukšanas paradumus? (+ VIDEO)
- Pašgājēju velosipēdi turpmāk nedrīkstēs pārvietoties pa ietvēm (+ VIDEO)
- Vismazākais rūķītis. Toyota Aygo X hibrīda tests Latvijā (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela pirms samazinātās akcīzes? Cenas 28.3.2026: Dīzelis 2.117 un 95 benzīns 1.797EUR (+ VIDEO)
