Rācenājs nosargā 7.vietu Ķīnas velobrauciena kopvērtējumā

Nozare.lv | 30.09.2013

Kristofers Rācenājs pēc pirmdien aizvadītā noslēdzošā, sestā, posma nosargājis 7.vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" kopvērtējumā.

Latvijas riteņbraucējs Kristofers Rācenājs no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas pēc pirmdien aizvadītā noslēdzošā, sestā, posma nosargājis 7.vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" (UCI kat.2.1) kopvērtējumā.

Par 100 kilometrus garā noslēdzošā posma uzvarētāju kļuva Jaunzēlandes braucējs Riko Rodžerss no "Synergy Baku" komandas, kurš finišēja pēc divām stundām septiņām minūtēm un 37 sekundēm.

No "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas braucējiem visaugstāko vietu sestajā posmā izcīnīja Reinis Andrijanovs, kurš ierindojās 15.vietā, finišējot lielajā grupā. Tai ar uzvarētāju tika fiksēts identisks laiks.

Lielajā grupā spēja finišēt arī pārējie "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" vienības pārstāvji - Indulim Bekmanim un Rācenājam attiecīgi 23. un 24.vieta, Mārim Bogdanovičam 48.pozīcija, bet Kasparam Serģim 57.vieta.

Posma lielajā grupā finišēja 99 sportisti, bet sacensības kopumā spēja pabeigt 109 braucēji.

Par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Aloizs Kankovskis no Čehijas ("Dukla Praha"), bet Rācenājs ierindojās septītajā vietā 31 sekundi aiz uzvarētāja. Andrijanovs kopvērtējumā ieņēma 22.vietu (+1:49 minūtes), bet Bekmanim, Bogdanovičam un Serģim attiecīgi 52., 53. un 54.pozīcija (visiem - +3:44 minūtes).

Kā zināms, pirms šīm sacensībām norisinājās arī "Tour of China I" velobrauciens, kur kā labākais no Latvijas sportistiem finišēja Bogdanovičs, kopvērtējumā izcīnot 28.vietu.