Amerikāņi nosauc 10 automobiļus, kuros viņi vīlušies

Foto: Toyota
iAuto | 14.01.2022

Izdevums Consumer Reports publicējis sarakstu ar 10 jauno auto modeļiem, kas to īpašniekiem likuši vilties izdarītajā izvēlē.

Consumer Reports pētījumā piedalījās vairāk nekā 300 000 autoīpašnieku, kas atbildēja uz vairākiem jautājumiem, tostarp uz to, vai viņi būtu gatavi iegādāties šādu auto modeli vēlreiz.

Pirmo vietu šajā sarakstā ieņem kompaktais Toyota krosovers C-HR, ko vēlreiz ar mieru būtu iegādāties vien 29 procenti amerikāņu. Tikai kripatiņu labāks vērtējums ir vēl vienam kompaktajam krosoveram – Ford Ecosport, kas var cerēt vien uz 30 procentiem atkārtotu pasūtījumu.

Un arī trešā ailīte šajā neglaimojošajā sarakstā ir tā paša segmenta pārstāvim – Chevrolet Trax, kuram uzticību saglabās 37 procenti pircēju.

Aiz pirmā trijnieka ierindojies Infiniti Q50 (40%) un Nissan Rogue Sport (42%), bet tālāk Infiniti QX50 (46%), Jeep Compass (46%), Jeep Renegade (46%), Cadillac XT4 (47%) un Kia Forte (47%).

Iepriekš Consumer Reports publicēja uzticamāko automobiļu reitingu, kur pirmās trīs vietas ieņēma Lexus, Mazda un Toyota modeļi.

Foto: Toyota