Avārijā Latgalē gājis bojā cilvēks
Vakar Latvijā reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
Avārija ar bojāgājušo notikusi Latgalē.
Svētdien seši cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, četri - Vidzemē, trīs - Latgalē, divi - Zemgalē, bet viens - Kurzemē. Divi no cietušajiem bija velosipēdisti, bet vēl divi - gājēji.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi desmit autovadītājus: pa trim - Latgalē un Vidzemē, divus - Rīgas reģionā, bet pa vienam - Kurzemē un Zemgalē.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 229 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 78 autovadītāji, Kurzemē - 61, Vidzemē - 36, bet Zemgalē un Latgalē - pa 27.
Kopumā policija vakar noformējusi 498 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
- Cik tālu ir lietus noteku un stāvvietas būvniecības darbi Mūzikas ielā Jūrmalā? Jau no 2025 novembra (+ VIDEO)
