Divu auto sadursmē Līvānu novadā gājis bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis
Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 04.04.2021
Sestdienas vakarā divu automašīnu sadursmē Līvānu novadā gāja bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
Negadījums starp "Honda Civic" un "Opel Zafira" notika Līvānu novada Rožupes pagastā pirms plkst.23.
Avārijas rezultātā cieta un ar traumām ārstniecības iestādē tika nogādāta kāda sieviete un vīrietis, kuru identitāte ir noskaidrota. Savukārt pagaidām nenoskaidrots vīrietis notikuma vietā gāja bojā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā notika 53 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 21 Rīgā un apkārtnē. Kopā avārijās cietuši 12 cilvēki, tostarp viens gājējs.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- "Roadpol" akcijā Latgalē nedēļas laikā konstatēti teju tūkstoš pārkāpumu (+ VIDEO)
- Rīgā fiksēti rupji ātruma pārkāpumi – vairākiem vadītājiem atņemtas transportlīdzekļa tiesības (+ VIDEO)
- Uz ceļiem atgriežas motociklisti (+ VIDEO)
- Biķerniekos un Raceway Baltic tiek rīkotas bezmaksas drošas moto braukšanas apmācības (+ VIDEO)
- Ford vēlreiz uzlabo Mustang rekordu Nirburgringas trasē (+ VIDEO)
- "Elles mašīna" darbībā (+ VIDEO)
- Gaiss burtiski vibrēja - pie Spices pulcējas Loud Jurmala 2026 auto (+ VIDEO)
- Salona filtrs, logu slotiņas un riepas. Kā sakopt auto pēc ziemas? (+ VIDEO)
- Briškena piemērs - atbalsts smago elektro auto; Degvielas cenas 15.04.26: Dizelis 2.097 EUR (+ VIDEO)
- Visā Latvijā notiek 24 stundu ātruma kontroles maratons (+ VIDEO)
