Genesis atklāj G80 un GV80 cenu Eiropas tirgum
Hyundai luksuss zīmols Genesis atklājis sedana G80 un krosovera GV80 cenu Eiropas tirgum. Vācijā šie modeļi maksās attiecīgi 46 900 un 62 200 eiro.
Sedans G80 būs pieejams ar 2,2 litru dīzeļdzinēju, astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un aizmugurējo riteņu piedziņu jeb versijā, kur 2,5 litru benzīna motors apvienots ar automātisko kārbu un pilnpiedziņu. Pircējs varēs izvēlēties Premium vai Luxury-Line aprīkojuma versiju.
Tieši tāpat nosauktas krosovera GV80 aprīkojuma komplektācijas, bet motoru izvēlē benzīna 2,5 litru agregāts vai 3,0 litru turbodīzelis. Abi apvienojumā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņu. Krosovers būs pieejams piecu vai septiņu sēdvietu konfigurācijā.
Cenā ir iekļauta arī piecu gadu atbalsta pakete, kas ietver garantiju, klientu apkalpošanu, palīdzību avārijas gadījumā, apmaiņas transportlīdzekli, kamēr pašu auto servisā, kā arī kartes un programmatūras atjauninājumus caur internetu.
Genesis sola, ka klientiem nekad vairs nav nevajadzēs doties pie dīlera, jo transportlīdzekli var paņemt un piegādāt no mājām.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- 3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO)
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
