Pirmdienas naktī spēkrata “Audi” vadītājs traucās ar 238 km/h apdzīvotā vietā! (+ VIDEO)
Naktī no pirmdienas uz otrdienu Rīgā, uz Dienvidu tilta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona darbinieki, veicot satiksmes uzraudzību ar netrafarēto automašīnu fiksēja kādu spēkrata “Audi” vadītāju, kurš apdzīvotā vietā, riskējot gan ar savu, gan apkārtējo drošību un dzīvībām, bija pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu par 168 km/h.
Šonakt, 12. oktobrī, ap pulksten 00.40 Valsts policijas Ceļu policijas bataljona darbinieki, patrulējot pamanīja kādu “Audi” markas automašīnu, kas traucās pa Dienvidu tiltu Ziepniekkalna ielas virzienā.
Policijas automašīnas radars fiksēja automašīnu brīdī, kad tā bija braukusi ar 238 km/h apdzīvotā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 70 km/h. “Audi” vadītājs, pamanot, ka ir pieķerts pārkāpuma veikšanā, pakāpeniski samazināja braukšanas ātrumu un, nobraucot no tilta uz Ziepniekkalna ielu, un policisti automašīnu apturēja.
Likumsargi, pārbaudot spēkrata vadītāja identitāti, konstatēja, ka pie “Audi” stūres bija sēdies kāds 1997. gadā dzimis vīrietis. Jāpiemin, ka ātrums nebija vienīgais šī autovadītāja pārkāpums. Pārgalvīgajam spēkrata vadītājam tika sastādīti vairāki administratīvo pārkāpumu lēmumi.
Par tik bīstamu ātruma izvēli piemērots maksimālais sods – 680 eiro. Tāpat spēkrata vadītājam piemērots 570 eiro liels naudas sods par tā vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Likumsargi arī konstatēja, ka transportlīdzeklim nav iegādāta tā īpašnieka obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, kā arī nav izieta valsts tehniskā apskate un tas nav reģistrēts noteiktā kārtībā. Par šiem trim ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem kopumā tika piemērots 380 eiro liels naudas sods.
Valsts policija aicina autovadītājus būt atbildīgiem – braucot agresīvi un pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu, tiek apzināti un ļaunprātīgi apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!
LASI VĒL
- Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO)
- Kā ar "Rail Baltica" būvi veicas Lietuvai? (+ VIDEO)
- 1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem
- Vai, pārbaudot alkohola koncentrāciju izelpā, policijas rīcība nav ne ekoloģiska, ne ekonomiska? (+ VIDEO)
- Cenu izmaiņas degvielas uzpildes stacijās notiek ar nobīdi (+ VIDEO)
- Autoceļu būvētāji: Izmaksu straujā kāpuma dēļ ceļu būvnieki nevar īstenot paredzētos darbus (+ VIDEO)
- Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO)
- Subaru izbrauks - arī elektrisks. Pirmais brauciens ar jauno E-Outback (+ VIDEO)
- Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO)
- Elektroautobusu iegāde Dienvidkurzemē neattaisno cerības (+ VIDEO)
