Rīgā automašīna nāvējoši traumējusi gājēju
Vakar Rīgā automašīna notriekusi gājēju, kurš no gūtajām traumām miris.
Drustu ielā nenoskaidrots autovadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbraucis aptuveni 50 gadus vecam vīrietim, kura personība pagaidām nav noskaidrota. Sadursmē gūtās traumas nav bijušas savienojamas ar dzīvību.
Liepājā, Jaunās Ostmalas un Brīvības ielu krustojumā, 1956.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volvo S40" uz gājēju pārejas uzbraucis 1949.gadā dzimušai sievietei, kura ielu šķērsojusi pie luksofora zaļās gaismas.
Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā sadūrusies automašīna "Toyota Rav4", kuru vadījis 1938.gadā dzimis vīrietis, un traktors "New Holland", kuru vadījis 1970.gadā dzimis vīrietis. Sadursmē traumas guvis vieglās automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā.
Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā noformēti 13 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Rīgas reģionā noformēti septiņi pārkāpuma protokoli, Latgales reģionā četri, bet Kurzemes un Zemgales reģionā - katrā pa vienam.
Par agresīvu automašīnas vadīšanu vakar apturēti seši autovadītāji Rīgas reģionā.
Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 163 pārkāpuma protokoli, no tiem 76 Rīgas reģionā, 37 Zemgales reģionā, 18 Kurzemes reģionā, 17 Vidzemes reģionā un 15 Latgales reģionā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 18 cilvēki un viens gājis bojā.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Situācija ar autoskolas braukšanas instruktoru: kā pareizi jāstūrē? (+ VIDEO)
- Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO)
- Kā ar "Rail Baltica" būvi veicas Lietuvai? (+ VIDEO)
- 1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem
- Vai, pārbaudot alkohola koncentrāciju izelpā, policijas rīcība nav ne ekoloģiska, ne ekonomiska? (+ VIDEO)
- Cenu izmaiņas degvielas uzpildes stacijās notiek ar nobīdi (+ VIDEO)
- Autoceļu būvētāji: Izmaksu straujā kāpuma dēļ ceļu būvnieki nevar īstenot paredzētos darbus (+ VIDEO)
- Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO)
- Subaru izbrauks - arī elektrisks. Pirmais brauciens ar jauno E-Outback (+ VIDEO)
- Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO)
