Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietis viens cilvēks
Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietis viens cilvēks
Vakar Latvijā ceļu satiksmes negadījumos cietis viens cilvēks.
Tukumā, Meža ielā, 1992.gadā dzimis jaunietis ar automašīnu "Mazda" uzbraucis 1946.gadā dzimušam vīrietim, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.
Vakar uz Latvijas autoceļiem par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 193 administratīvā pārkāpuma protokoli. Rīgas reģionā noformēti 89 protokoli, Zemgales reģionā 32 protokoli, Latgales reģionā 28 protokoli, Vidzemes reģionā 23 protokoli un Kurzemes reģionā 21 protokols.
Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti četri šoferi - pa diviem Rīgas un Zemgales reģionā. Savukārt par agresīvu braukšanu apturēts viens šoferis Rīgas reģionā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 40 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietis viens cilvēks.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
- Cik tālu ir lietus noteku un stāvvietas būvniecības darbi Mūzikas ielā Jūrmalā? Jau no 2025 novembra (+ VIDEO)
